شرکت مهرآوند تولید کننده لوله های پلی اتیلن سخت و نرم و نوار تیپ کشاورزی

شماره تماس

خیابان چمران، چمران 9،ساختمان نشان طبقه اول واحد101

ایران ، خراسان رضوی، مشهد

قیمت لوله پلی اتیلن مخابراتی – خرید لوله پلی اتیلن مخابراتی

قیمت لوله پلی اتیلن مخابراتی – خرید لوله پلی اتیلن مخابراتی

شرکت مهرآوند مشهد تولید کننده بهترین و مرغوب ترین لوله پلی اتیلن مخابراتی در ایران می باشد، مدیریت عالی، تجربه 25 ساله باعث شده است بهترین تولید کننده لوله پلی اتیلن در ایران باشیم،  از لوله های پلی اتیلن مخابراتی برای پروژه های انتقال کابل برق، انتقال کابل های مخابراتی، فیبرنوری، انتقال کابل در ساختمان و به صورت کلی شرکت مخابراتی پر استفاده ترین مصرف کننده این لوله ها می باشد.

 

کاربرد لوله های پلی اتیلن مخابراتی

همانطور که گفتیم شرکت مخابرات یکی از پر استفاده ترین مصرف کننده لوله پلی اتیلن کابلی می باشد، چرا که هزینه کابل نسبت به لوله پلی اتیلن بسیار بالاتر است.

 زمانی که کابلی در زیر زمین خوابانده میشود، احتمال پوسیده شدن، جویده شدن، قطع شدن، اتصالی و… را دارد در نتیجه کاملا منطقی است که از لوله های پلی اتیلن برای غلاف کابل استفاده شود. چون این لوله ها مقاوم در برابر حرارت، جونده ها، شکسته شدن و… می باشد. به صورت کلی این لوله ها جهت انتقال کابل های مخابرات و برق شهری و بین شهری استفاده میشود

 

لوله های پلی اتیلن مخابراتی از چه سایز و از چه فشار موجود می باشد؟

لوله های پلی اتیلن مخابراتی از فشار 3 تا 25 بار و در سایزهای 16 تا 315 تولید میشود.

 

خرید لوله های پلی اتیلن مخابراتی

متاسفانه ما استانداری برای لوله پلی اتیلن مخابراتی نداریم از این رو حتما قبل خرید باید با مشاوران ما مشورت بگیرید تا بتوانید خریداری درستی را انجام دهید.

 

قیمت لوله های پلی اتیلن مخابراتی

متاسفانه به دلیل نوسانات بازار قیمت لوله ها ثابت نبوده همچنین ابعاد لوله و فشار در قیمت تاثیر مستقیم دارند در نتیجه باید قیمت لوله را در همان روز از طریق واتس اپ یا شماره تماس بپرسید.

شماره تماس های ما:   0513222198405132221884

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.