شرکت مهرآوند تولید کننده لوله های پلی اتیلن، لوله آبیاری قطره ای و نوار تیپ پلاکدار

ایران ، خراسان رضوی، مشهد

خیابان چمران 9،ساختمان نشان طبقه همکف واحد 3 و 4

لوله مخابراتی – قیمت لوله برق پلی اتیلن

لوله مخابراتی – قیمت لوله برق پلی اتیلن

لوله‌ مخابراتی و لوله برق پلی اتیلن از جنس پلی اتیلن ساخته می‌ شوند و عمدتا برای انتقال کابل ‌های مخابراتی و فیبر نوری استفاده می‌ شوند. این لوله‌ ها دارای ویژگی‌ های همچون انعطاف‌ پذیری، مقاومت در برابر ضربه و شکستگی، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف هستند. شرکت مهرآوند مشهد تولید کننده بهترین و مرغوب ترین لوله مخابراتی در ایران می باشد، مدیریت عالی، تجربه 25 ساله باعث شده است بهترین تولید کننده لوله پلی اتیلن در ایران باشیم،  از لوله های مخابراتی برای پروژه های انتقال کابل برق، انتقال کابل های مخابراتی، فیبرنوری، انتقال کابل در ساختمان و به صورت کلی شرکت مخابراتی پر استفاده ترین مصرف کننده این لوله ها می باشد.

 

 

لوله ‌مخابراتی در زیر ساختارهای شبکه‌ ارتباطی استفاده می ‌شوند. این لوله‌ ها به عنوان محافظ برای کابل ‌ها عمل می‌ کنند و آنها را در برابر آسیب ‌های خارجی مانند فشار، خوردگی، اشعه UV و رطوبت حفظ می ‌کنند. همچنین، لوله‌ برق پلی اتیلن قابلیت حمل تعداد زیادی کابل را دارا بوده و برای ارتباطات تلفنی، اینترنت، تلویزیون و سیستم‌ های ارتباطات دیگر استفاده می ‌شوند.

 

کاربرد لوله های مخابراتی و برق

همانطور که گفتیم شرکت مخابرات یکی از پر استفاده ترین مصرف کننده لوله پلی اتیلن کابلی می باشد، چرا که هزینه کابل نسبت به لوله پلی اتیلن بسیار بالاتر است.

 زمانی که کابلی در زیر زمین خوابانده میشود، احتمال پوسیده شدن، جویده شدن، قطع شدن، اتصالی و… را دارد در نتیجه کاملا منطقی است که از لوله های پلی اتیلن برای غلاف کابل استفاده شود. چون این لوله ها مقاوم در برابر حرارت، جونده ها، شکسته شدن و… می باشد. به صورت کلی این لوله ها جهت انتقال کابل های مخابرات و برق شهری و بین شهری استفاده میشود

 

لوله های مخابراتی از چه سایز و از چه فشار موجود می باشد؟

لوله های پلی اتیلن مخابراتی از فشار 3 تا 25 بار و در سایزهای 16 تا 315 تولید میشود.

 

خرید لوله های مخابراتی

متاسفانه ما استانداری برای لوله پلی اتیلن مخابراتی نداریم از این رو حتما قبل خرید باید با مشاوران ما مشورت بگیرید تا بتوانید خریداری درستی را انجام دهید.

 

قیمت لوله پلی اتیلن برق

در واقع لوله پلی اتیلن برق همان لوله مخابراتی است، و کار اصلی این لوله ها برای کاور کابل های مخابرات و برق است، از چندین سال قبل برای کاور کردن لوله های مخابرات استفاده میشد اما الان برای کاور کردن لوله برق نیز استفاده میشود.

قیمت لوله مخابراتی

متاسفانه به دلیل نوسانات بازار قیمت لوله ها ثابت نبوده همچنین ابعاد لوله و فشار در قیمت تاثیر مستقیم دارند در نتیجه باید قیمت لوله را در همان روز از طریق واتس اپ یا شماره تماس بپرسید.

شماره تماس های ما:   0513222198405132221884

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصول جدید شرکت مهرآوند
لوله آبیاری قطره ای دریپردار تخت

دیدن محصول جدید
close-link