شرکت مهرآوند تولید کننده لوله های پلی اتیلن، لوله آبیاری قطره ای و نوار تیپ پلاکدار

ایران ، خراسان رضوی، مشهد

خیابان چمران 9،ساختمان نشان طبقه همکف واحد 3 و 4

لوله پلی اتیلن آبرسانی | فروش لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله پلی اتیلن آبرسانی | فروش لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله پلی اتیلن آبرسانی یکی از انواع لوله های پلی اتیلن می باشد، همانطور که از اسمش مشخص است مصرف این لوله ها برای انتقال آب شهری و روستایی می باشد، دسته بندی این لوله در دسته پلی اتیلن سخت یا پلی اتیلن فشار قوی جای می گیرد، لوله های پلی اتیلن بخاطر ویژگی های منحصر به فردی که دارد همیشه انتخاب خوبی برای استفاده است، در ادامه ویژگی های این لوله را به شما معرفی می کنیم.

 

انواع لوله های پلی اتیلن آب رسانی

لوله های پلی اتیلن آبرسانی نقش مهمی در انتقال شبکه آبرسانی شهری و روستائی دارند. شرکت مهرآوند این لوله ها را از قطر 20 تا 450 و در فشار 3.2 تا 25 اتمسفر (PE100 , PE 80) تولید می کند.

 

لوله های PE 80 :

نوع اول لوله های آبرسانی PE 80 می باشد، قطر این لوله ها از PE100 بیشتر است و معمولا برای زمین های استفاده میشود که تراکتور یا خودروهای سنگین از روی لوله رد میشود، کشاورزان معمولا لوله ها را حدود 1 متر یا بیشتر در زیر زمین جایگذاری می کنند تا مزاحمت کشتشان نشود، اگر زمین شما محل تردد خودروهای سنگین است پیشنهاد میشود از این نوع لوله استفاده کنید، چون وزن بیشتری را بر روی خود تحمل می کنند.

 

لوله های PE100 :

نوع دوم لوله های آبرسانی PE100 می باشد، قطر این لوله از PE 80 کمتر می باشد و زمانی که قطر لوله کم میشود وزن نیز کاهش می یابد در نتیجه قیمت کاهش می یابد، اما باید در نظر بگیرید اگر زمین شما محل تردد ماشین های سنگین و تراکتور است از این لوله استفاده نکنید! در واقع لوله های PE100 وزن کمتری را نسبت به PE 80 تحمل می کنند تا ترکیده یا شکسته نشوند.

 

لوله پلی اتیلن آبرسانی

مزیت های لوله پلی اتیلن آبرسانی

به دلیل مزیت های بسیار زیاد لوله پلی اتیلن استفاده این لوله روز به روز در حال افزایش است، در ادامه به مهمترین مزیت ها اشاره می کنیم.

 

مزیت های مهمی که قابل اشاره هستند:

قیمت ارزان و مناسب، راحتی نصب، سبکی وزن، حمل و نقل آسان، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت بالا در برابر پرتوهای خورشید، مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا، مقاومت در برابر مواد خورنده، داشتن اتصالات ایمن و با دوام، تنوع در سایز و ضخامت، مقاومت حرارتی بالا، مقاوم در برابر یخ زدگی، مقاوم در برابر آتش سوزی، عدم نشت دهی، انتقال آب در زمین ها غیر مسطح و شیب دار تمامی این مزیت ها تنها بخشی از مزیت های این لوله ها هستند.

 

 

قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی

قیمت و فروش لوله پلی اتیلن آبرسانی با توجه به سایز و وزن لوله متفاوت میشود، بسیاری از افراد به دنبال قیمت لوله پلی اتیلن آبرسانی هستند، اما به طور کلی قیمت نهایی به قطر، متریال اولیه، فشار لوله، نوع، گرید، هزینه حمل و نقل و… محاسبه می شود.

 

 کیفیت مواد اولیه

کیفیت مواد اولیه در لوله‌های پلی اتیلن به طور قابل توجهی بر عملکرد آنها تأثیر می‌گذارد. انتخاب مواد باکیفیت و نو مانع از عمر کم لوله میشود که به تعیین هزینه کل کمک می‌کند. در واقع لوله های پلی اتیلنی که ارزان هستند از مواد اولیه بازیافتی استفاده می کنند و این عمر لوله رو به شدت کم میکنه و از مقاومت لوله هم کاسته میشود

 

نکاتی در مورد خرید لوله پلی اتیلن آبرسانی

1. به فشار لوله در هنگام خرید دقت کنید
2. به استاندارهای که شرکت تولید کننده دارد دقت کنید
3. تمامی لوله ها باید از مواد اولیه مرغوب تولید شوند

 

پیشنهاد شرکت مهرآوند این است که قبل از خرید یک مشاوره رایگان با مشاوران ما داشته باشید تا بتوانید بهترین لوله را انتخاب و خرید کنید.

شماره تماس های ما: 0513222188405132221984

4.6/5 - (11 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.